Korea Południowa

Na pierwszym spotkaniu prelegentką była Martyna Lara Klukowska – podróżniczka i studentka psychologii w SWPS, trenerka taekwondo.

Czy marzysz czasami, aby odkryć czym jest bycie studentem w Azji?

Czy przychodzi Ci na myśl, aby pewnego dnia znaleźć się w Tokio, Seulu czy Pekinie na ogromnym Uniwersytecie pośród tysiąca najlepszych?

Gdy zamykasz oczy… to co widzisz?

Ja widzę…

Czterolatki grające w szachy. Licealistów opuszczający szkołę o godzinie 8 wieczorem. Studentów spędzających 48 godzin w bibliotece przed egzaminami. 20-latków spędzających 2 lata na przymusowej służbie wojskowej. Przyszłych absolwentów którzy wierzą, że ich życie zależy od Korporacji Samsung.

Martyna „Lara” Klukowska – w wieku 21 lat postanowiła, że wyjedzie do Azji. Dokładnie w tym samym czasie spadł „z nieba” grant naukowy fundowany przez Unię Europejską, który wysłał ją na pierwsze kilka miesięcy na Uniwersytet do Korei Południowej. Lara powróciła do nas bardzo zadowolona po dwóch latach mieszkania w Azji.”

Więcej przygód Lary w Azji można znaleźć pod adresem: http://​larainaction.blogspot.com/

Jeśli zaciekawił Was temat studiowania psychologii w Korei Południowej, polecamy przeczytać napisany na podstawie spotkania artykuł Martyny „Lary” Klukowskiej na stronie Charakterów.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: