Na ekranie ,,Gwiazd naszych wina” Zapraszamy :)

gwiazd naszych winaSerdecznie zapraszamy na ekranizację filmu ,,Gwiazd naszych wina”. Rozpoczynamy 26ego marca (czwartek) o godzinie 18:00 na ul. Polnej 16/20 w Sopocie (aula nr 015 na SWPS Sopot).

Film opowiada historię Hazel, która choruje na raka, jednak dzięki cudownej terapii jej życie zostaje przedłużone o kilka lat. Hazel nie chodzi do szkoły, nie ma przyjaciół, nie funkcjonuje jak inne dziewczyny w jej wieku. Nagły zwrot w jej życiu następuje, gdy na spotkaniu grupy wsparcia dla chorej młodzieży poznaje niezwykłego chłopaka. Tak zaczyna się dla niej podróż, nieoczekiwana i wytęskniona zarazem, w poszukiwaniu odpowiedzi na najważniejsze pytania: Czym są choroba i zdrowie, co znaczy życie i śmierć, jaki ślad człowiek może po sobie zostawić na świecie.

Wstęp wolny, ale konieczna jest rejestracja, której można dokonać poniżej:

https://gwiazdwina.konfeo.com/

Gorąco zachęcamy do wspólnego oglądania oraz do dzielenia się z refleksjami po filmie. Późniejszą dyskusję poprowadzi dr. Zbigniew Bohdan.

BIOGRAM PROWADZĄCEGO:

Zbigniew Bohdan

Od prawie 40 lat jest nauczycielem akademickim. Obecnie zatrudniony na stanowisku docenta Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalista pediatra, nauczyciel zawodu ( ponad 25 specjalizantów),trener psychoonkologii, praktyk, ceniony wykładowca ( opieka paliatywna,walka z bólem, kształcenie i formacja wolontariatu, psychologia kliniczna), humanista ( prezes Jednorożca – Fundacji wspierającej Muzeum Narodowe w Gdańsku). Od 20 lat związany z opieką paliatywną nad dziećmi, Fundacja Hospicyjna im ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku.. Autor i współautor ponad 200 publikacji naukowych. Zainteresowania: literatura, muzyka jazzowa, turystyka, malarstwo.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s